pożyczki od prywatnego inwestora

Jeśli masz plan na wyjście z finansowych kłopotów i nie możesz uzyskać dofinansowania w tradycyjnych instytucjach, najlepszym wyjściem z tej sytuacji będą pożyczki prywatne. Obawiasz się sprawdzenia bazach dłużników z powodu złej historii kredytowej? Twój majątek został zajęty w egzekucji komorniczej? Nie jesteś w stanie przedstawić oficjalnych dokumentów potwierdzających wysokość i źródło twoich dochodów? Żadna z tych okoliczności nie wyklucza cię już na starcie w przypadku pożyczki od prywatnego inwestora. Wystarczy pomysł, determinacja oraz przeświadczenie, że będziesz w stanie podołać spłacie zobowiązań. Wszystko czarno na białym, do twojej wyłącznej decyzji. Bez zabezpieczeń hipotecznych czy majątkowych, bez ukrytych mechanizmów wpędzających w spiralę zadłużenia.

Od ręki i bez straty czasu – wystarczy weksel

Unikniesz także wyczerpującej procedury, przypominającej prawdziwą drogę przez mękę, którą stosują banki i parabanki. Poza kontrolą danych Biura Informacji Kredytowej, podczas długotrwałego procesu sprawdzania kredytobiorcy i podejmowania decyzji, instytucje finansowe żądają coraz to nowych danych i dokumentów. Jeśli szkoda ci czasu i chciałbyś zostać potraktowany jak poważny kontrahent, wystarczy potwierdzenie weksla i terminowe spłaty, by móc od ręki skorzystać z potrzebnego zastrzyku finansów.

Podstawową zaletą takich pożyczek jest minimum formalności. Niepotrzebne są żadne zaświadczenia, a tylko dowód osobisty. Pożyczki od ręki rzeczywiście są wydawane nawet w ciągu kilku godzin. Ich kwoty mogą być nawet dużo wyższe niż limity jakie mają banki i inne instytucje pożyczkowe. Tak samo dłuższy może być okres spłaty, a to naprawdę duża zaleta.

Pożyczki od osób prywatnych są dobrą alternatywą dla banków czy firm pożyczkowych, ze względu na ogromną elastyczność warunków umowy. Jednak nie znaczy to, że nie można wpaść w kłopoty. Tak samo jak w przypadku brania pożyczek w banku czy firmie pożyczkowej, należy dokładnie się zastanowić zanim podejmie się decyzję oraz czytać umowę i zwrócić uwagę na oprocentowanie, a także unikać ofert pożyczek pod zastaw mieszkania czy domu.

Pożyczka od osób prywatnych jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie są w stanie uzyskać dodatkowej pomocy finansowej od instytucji bankowych, ale także parabankowych. Pożyczki takie są nie tylko szybkie, ale przede wszystkim bezpieczne.

Wygoda i niskie koszty

Jedną z cech, jaka charakteryzuje pożyczki od osób prywatnych, jest wygoda oraz ich niski koszt. Wynika to z faktu, że w przypadku tego rodzaju pożyczek nie istnieje z góry narzucone oprocentowanie. Każda osoba, która decyduje się pożyczyć komuś pieniądze, negocjuje wysokość oprocentowania. W przypadku, gdy uda się dojść do kompromisu, ma miejsce zawarcie transakcji. Jeżeli nie uda się wynegocjować warunków satysfakcjonujących obie strony, wówczas pożyczkobiorca może poszukiwać kolejnych ofert. Warto wiedzieć, że jest ich naprawdę bardzo dużo – na przykład na giełdzie pożyczek. Negocjacje mogą dotyczyć również kwestii takich jak:

 • forma spłaty pożyczki,
 • rozłożenie pożyczki na raty

Jeżeli klientowi uda się znaleźć uczciwego inwestora, pożyczka prywatna okaże się strzałem w dziesiątkę – będzie ona tania oraz wygodna w spłacie.

28 komentarzy do wpisu „pożyczki od prywatnego inwestora”

 1. Witam jestem zainteresowany pożyczka w wysokości 30.000zł. Moje dochody 4.200 zł Zgadzam się na wszystkie warunki Mój nr. tel. 881347157

 2. Witam. Mam potrzebuje ok 35000 mam umowę o pracę i dodatki na dzieci oraz alimenty. Dodatkowo dochód partnera. To jest ok 6000 miesięcznie. Mam zaległości w ratach chciałabym spłacić wszystko i mieć tylko jedna. Jestem w stanie płacić ratę po 1000 zł. Mam wpisy do Bik.

 3. Witam.Chciałbym uzyskać pożyczkę w kwocie 8000 zł.Mieszkam w Poznaniu i pracuję na pełen etat.Proszę o kontakt 505485586 lub email. Z poważaniem Piotr

 4. Witam.

  Potrzebuję pożyczki prywatnej na kwotę 30 000 zł. Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony, dochód waha się między 2500 a 2900 zł netto. Miesięcznie mógłbym spłacać do 500zł.

  Pozdrawiam.

 5. Witam
  PILNIE POTRZEBUJĘ POŻYCZYĆ 50 TYS. NA NAJDŁUZSZY OKRES KREDYTOWANIA
  POSIADAM DOCHÓD ALE NIE UDOKUMENTOWANY W KWOCIE 3000ZŁ
  pROSZĘ O KONTAKT

Dodaj komentarz